İzmir Yüzme Kursu - HAKKIMIZDA :
 

Uzman ve deneyimli kadromuzla en iyi imkanlarda çocuklarımıza bedensel,zihinsel,sosyal,duygusal ve kültürel gelişimine yönelik her yaş gurubunun özelliklerini göze alarak bir eğitim programı hazırlıyoruz ve hayata geçiriyoruz. Çocuklarımızın ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendi ideallerini bulmalarına rehber oluyoruz.Ayrıca yetişkinlere özel FULLACTION programları da hayatınıza renk ve heyecan katacak.Tüm danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.

İzmir yüzme okulu çalışmalarımız bünyesinde temel eğitimde yüzme öğrenen öğrencilerimiz izmir yüzme akademisi olarak Fullaction Eğitim Programlarına katılarak kış döneminde eğitimlerine devam edeceklerdir.İztik yüzme havuzu, Atakent yüzme havuzu, Ekin koleji yüzme havuzu, Buca Sportspark yüzme havuzu ile 10 yıllık geçmişimizde çalışmalarımız olmuştur.

ATAKENT YÜZME HAVUZU YÜZME KURSLARI, İZTİK YÜZME HAVUZU YÜZME KURSLARI, EKİN KOLEJİ YÜZME KURSLARI, SOYER YÜZME KURSU, HALKAPINAR YÜZME KURSU, BUCA TENİS KULÜBÜ YÜZME KURSU, BUCA YÜZME KURSU, BUCA SPORTS PARK YÜZME KURSU, KARŞIYAKA YÜZME KURSU, TAM GÜN YAZ OKULU, ANEMON OTEL YÜZME KURSU, HİLTON OTEL YÜZME KURSU, ÇALIŞMALARIMIZ REFERANSIMIZDIR.

DÜNYADAKİ EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZ VE HAYATIMIZIN RENKLERİ ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR © 2012 FULLACTION - İZMİR YÜZME KURSU
Web Tasarım : DNZ WEB DİZAYN by Mustafa KUMAŞ
TEL: 0535 435 40 72        
E-POSTA : info@izmiryuzmekursu.com
Genel Koordinatör : Engin OTAZCA